Dubová postel se úložným prostorem Clever 180x200 cm

Neohodnoceno
Značka: Kukulini
33 450 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
15.10.2021

Postel Clever 180x200 cm je stylová postel, která zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování dubového dřeva dodává na originalitě a hodí se do rustikálních interiérů i ložnicí s orientací spíše k moderně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postel Clever 180x200 cm je stylová postel, která zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování dubového dřeva dodává na originalitě a hodí se do rustikálních interiérů i ložnicí s orientací spíše k moderně. Robustní konstrukce s přírodní barvou i povrchem je zárukou kvality. V prostoru pod postelí najdete pak praktické prostorné zásuvky se systémem soft close (tiché dovírání). Tam se vám vejdou přikrývky, náhradní povlečení nebo sezónní oblečení.

Olej použitý k ošetření dřeva je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Postel disponuje certifikací FSC (zaručení, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů).

Rozměry postele jsou 180x200 centimetrů. Celkově postel zabere 198x218 centimetrů, je vysoká 95 cm. Postel je vyrobena z masivního dubu. Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky. Matrace k posteli NENÍ dodávána.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné postele z masivu
Materiál: Dřevo masiv
Typ dřeva: Dub
Barva: Přírodní
Délka: 218 cm
Šířka: 178 cm
Výška: 95 cm
Výška podnože: 41 cm