O nás

Kvalitní nábytek z masivního dřeva a kovu. Bez kompromisů.

Jsme parta lidí, kteří milují bytový design, útulné bydlení a nábytek z přírodních materiálů. Hlavami toho všeho – Petr a Vašek – mají pak přehled o všem, od textů na e-shopu po osazení laserem páleného štítku na hranu stolové desky. Dohlíží na kvalitu, vymýšlí nové designové kousky a jsou tu pro vás, budoucí spokojené zákazníky.

Bez kompromisů

Neexistuje pro nás slovo “NEJDE”, vždy se snažíme vyjít vstříc vašim požadavkům a potřebám.

Od toho všeho je tu naše vlastní značka StrongWood. U té se snažíme produkt vždy individualizovat zákazníkovi a nabídnout to nejlepší z nábytkářského průmyslu – spojení kvality, stylového designu a ověřených materiálů. Chcete mít doma něco, co nikdo jiný nemá? Originální kousky najdete právě u nás.

Kombinace dřeva a černě lakovaného kovu? No jasně! V současné době velmi oblíbená kombinace, která se svým vzhledem zapadne do úplně běžných prostor, ale i místností v industriálním, rustikálním nebo vesnickém stylu.

Naše vize

Pro naše zákazníky a obchodní partnery chceme být spolehlivým dodavatelem kvalitního nábytku ze dřeva, primárně toho masivního. Kromě prodeje produktů od prověřených dodavatelů vytváříme vlastní sérii produktů v kombinaci klasických materiálů, kde se chceme stále posouvat kupředu.

A kdo ví, třeba do klasické produkce zakomponujeme i moderní technologii, jako je LED podsvícení nebo komponenty z chytré domácnosti. Je to jen na vás, co budete do svého života a interiéru potřebovat.

Scroll to Top